Par mums

Par mums

Ikviena ēka apvieno skaisto redzemo un svarīgo neredzamo celtnes daļu – to, kas ir zem fasādes un grīdām, aiz sienu un griestu apdares. Tikai pārdomāti un mūsdienīgi inženiertehniskie risinājumi nodrošina ēkas ilgtspējīgu funkcionaliāti.

Moduls Rīga ierīkotās inžnierkomunikāciju sistēmas nodrošina mūsdienīgu un ergonomisku vidi, kas var tik veiksmīgi integrēta arī vēsturiskos interjēros un ēkās ar kultūras pieminekļa nozīmi.

Vairāk nekā 20 darbības gados Moduls Rīga ir piedalījies nozīmīgos jaunbūvju un rekonstrukciju projektos, ierīkojot kompleksus drošības risinājumus, uzstādot iekārtas atbilstoša mikroklimata uzturēšanai, kā arī ierīkojot inženiertehniskos tīklus ēkas funkcionalitātes nodrošināšanai.

Moduls Rīga galvenie darbības virzieni ir elektrotehnisko tīklu un inženiertehnisko tīklu projektēšana, ierīkošana un servisa apkalpošana.

Elektrotehnisko tīklu jomā Moduls Rīga specializācija ir iekšējā un ārējā apgaismojuma elektroapgāde, kabeļu līnijas, zibensaizsardzības un zemēšana, automatizācijas sistēmas, t.sk. ēkas vadības sistēmas BMS un EIB, kā arī vājstrāvas tīkli, t.sk. servera telpas, ugunsdzēsības un dūmu novadīšanas sistēmas, apsardzes signalizācijas un videonovērošana.

Inženiertehnisko tīklu jomā Moduls Rīga specializējas iekšējo un ārējo ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu, apkures, ventilācijas un dzesēšanas sistēmās.

 

Vēsture

2017. gads ir Moduls Rīga 23. darbības gads, kuru laikā uzņēmums no apgaismes ķermeņu un elektromateriālu tirgotāja ir kļuvis par vienu no vadošajiem inženierkomunikāciju uzņēmumiem Latvijā.

2016. gadā Moduls Rīga kļūst par MN Holding grupas uzņēmumu un iestājas Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā (LTRK).
 
2014. gadā Moduls Rīga vadību uzņemas Vitālijs Hrapovs un Velga Stūre, palielinot uzņēmuma specializāciju inženiertehnisko risinājumu jomā un attīstot sadaļņu ražošanas virzienu.
 
2009. gadā uzņēmums iestājas organizācijā „Būvniecības Attīstības Stratēģiskā partnerība”, lai aktīvi līdzdarbotos nozares un valsts institūciju dialoga veidošanā.
 
2003. gadā Moduls Rīga kļūst par uzņēmuma Velve īpašnieku, palielinot sadarbības iespējas apjomīgu būvobjektu realizācijā.
 
2001. gadā Moduls Rīga iestājas "Latvijas Energobūvniecības asociācijā".
 
1999. gadā uzņēmums uzsāk aktīvu darbību būvniecības nozarē, piedāvājot elektrotehnisko tīklu projektēšanu un izbūvi būvobjektos.
 
1994. gadā Moduls Rīga uzsāk savu darbību kā apgaismes ķermeņu un elektromateriālu tirgotājs.
 

Darbības virzieni

  Moduls Rīga uzsākot ikvienu jaunu projektu izvērtē visus veicamo darbu apjomu, analizē izmantojamās metodes un izvēlas piemērotākās, konkrētā projekta ilgtspējas nodrošināšanai.

1.      Elektrotehniskie tīkli – projektēšana, ierīkošana, serviss

 • iekšējā un ārējā apgaismojuma elektroapgāde
 • kabeļu līnijas
 • zibensaizsardzība un zemēšana
 • rezerves barošanas sistēmas
 • vājstrāvas tīklu darbi t.sk.  servera telpas, ugunsdzēsības un dūmu novadīšanas sistēmas, apsardzes signalizācijas un videonovērošana
 •  automatizācijas sistēmas t.sk. ēkas vadības sistēmas BMS un EIB

2.      Inženiertehniskie tīkli – projektēšana, ierīkošana, serviss

 • ventilācija
 • kondicionēšana
 • aspirācija
 • siltumapgāde un siltumtrases
 • apkure
 • iekšējie un ārējie ūdensapgādes tīkli
 • kanalizācija

3.      Elektrosadalnes – projektēšana, ražošana, uzstādīšana, serviss

 • ievada sadalnes (IS) 
 • uzskaites sadalnes (US)
 • spēka sadalnes (SS)
 • apgaismes sadalnes (AS)
 • vadības un spēka sadalnes (VSS)

4.      Būvniecības projektu vadība – sabiedriskajām ēkām, privtājiem uzņēmējiem, privātpersonām.

Profesionāla būvniecības projektu vadība nodrošina, visiem projektā iesaistītajiem, pārskatāmu un saprotamu būvniecības procesu, no projekta uzsākšanas dienas līdz objekta nodošanai ekspluatācijā.

Kvalitāte

Kopš 2001. gada Moduls Rīga ir ieviesta starptautiskā kvalitātes vadības sistēma. Uzņēmuma pārvaldība ir pilnībā atbilstoša vadības sistēmu sertifikātu ISO 9001:2008 un ISO 14000:2004 prasībām, sekojošās sertifikācijas jomās:

 

 • Inženiertehnisko sistēmu projektēšana, montāža un projektu vadība
 • Būvniecības projektu vadība un būvniecība
 • Elektrosadaļu un automātikas skapju ražošana un tirdzniecība

Neatkarīgi no projekta sarežģītības un apjoma, Moduls Rīga realizētie projekti ir ar nemainīgi augstu kvalitāti, ko arī apstiprina iegūtās nozares godalgas un klientu novērtējums.

Būvniecības sadarbības partneri

ABB, Schneider Electric, Siemens, Buderus Heiztechnik, Flakt, VTS Clima, Fujitsu, Purmo, York, Danfoss, McQuay, Johnson Controls, Merten, Brand – Rex, Lampertz, Bticino, Caddx, Ef - Ef, Esmi, Notifier, Alcatel, Cuper, RZB, Zumtobel, BEGA, BOOM, Limburg, Philips, Brumberg u.c.

SIA 'Moduls Rīga' ir autorizēts Johnson Controls Inc. izplatītājs Baltijas valstīs, kā arī autorizēts Lampertz GmbH & Co. KG pārstāvis Latvijā.

Korporatīvā sociālā atbildība

Moduls Rīga 2014. gadā atzīmējot uzņēmuma dibināšanas 20. gadadienu, izveidojis Korporatīvās sociālās atbildības (KSA) programmu. KSA Moduls Rīga definē kā biznesa praksi, kas balstīta uz ilgtermiņa mērķiem, nepārtraukti pilnveidojot savu sniegumu gan biznesa rezultātos, gan sabiedrības un valsts labklājības izaugsmē. Uzņēmuma darbībā un darba apstākļu nodrošināšanā ņemti vērā KSA pamatprincipi.

KSA programmas mērķis ir ilgtermiņā sniegt atbalstu sabiedrības un atsevišķu sabiedrības grupu dzīves kvalitātes pilnveidošanā, kur sports un kultūra ieņem nozīmīgu lomu.

 Moduls Rīga KSA programmu realizē līdzdarbojoties sporta, kultūras un labdarības projektos.

 

Atbalsts sportam

 1. BK VEF Rīga – kopš 2007. gada basketbola komandas stratēģiskais partneris.
 2. Motokrosa komanda MX Moduls – kopš 2010. gada motokrosa komandas līdzdibinātājs un ģenerālsponsors.
 3. Latvijas bobsleja un skeletona federācija – kopš 2009. gada bobslejistu un skeletonistu brāļu Dukuru atbalstītājs.
 4. Latvijas modernā pieccīņa – kopš 2007. gada sportistu finansiālais atbalstītājs.
 5. Supergiganta slēpošana – kopš 2013. gada Agneses Āboltiņas, supergiganta slēpotājas atbalstītājs, gatavojoties dalībai 2014.gada Ziemas Olimpiskajās spēlēs Sočos.
 6. Latvijas Jātnieku federācija – kopš 1994. gada federācijas organizēto sacensību sponsors, Pasaules kausa posma šķēršļu pārvarēšanas sacensību atbalstītājs.
 7. Hokeja skola Rīga - atbalsta jauno hokejistu paaudzi.
 8. Jāšanas sporta komandas Baltic Equestrian Team - kopš 2014. gada atbalstītājs.
 9. Latvijas čempionāta virslīgas komanda HK MOGO - kopš 2014. gada atbalstītājs.

Atbalsts kultūrai

 1. Satori portāls – kopš 2012. gada filozofijas un literatūras portāla atbalstītājs.
 2. Laikmetīgās mākslas muzejs – kopš 2013. gada "Mākslai vajag telpu" projekta GLIEMEŽI un Andreja Ēķa dokumentālās filmas "Kas tur ir laikmetīgs?" atbalstītājs.
 3. Valda Valtera grāmata "Dumpinieks ar ideāliem" – atbalstītājs 2013. gada izdevumam.
 4. Dziedātājas Lindas Leen Ziemassvētku albums „Ziemasskaņas" – atbalstītājs 2009. gads.
 5. Filma "Lai dzīvo bērni" – 2012. gadā atbalstīja filmu par bērnu drošību, režisors Juris Pakalniņš.
 6. Grāmata "Latvijas Nacionālais teātris" - 1994. gada jubilejas izdevuma izdošana.
 7. Rīgas Latviešu biedrības kultūras programmas "Gaisma sauca" atbalstītājs.
 8. Dziedātājas Lindas Leen albums "Klasika" - atbalstītājs 2014. gads.

Labdarība

 • Dāvinājums Dailes teātrim 85. gadu jubilejā – dekoratīvā ciļņa izgaismošana ēkas fasādē.
 • Rīgas Doma jaunā vitrāža “Ar Degsmi par brīvu Latviju” – kopš 2012. gada atbalstītājs.